vitejte u mych stranek z vaseho pohodlneho domova kde jsi moje videa muzete najit na youtube

jaka hra je stylova ?

Gta 5 (5 | 4%)
League of Legends (1 | 1%)
Gran Turismo 5 (1 | 1%)
Counter Strike 1.6 (2 | 1%)
Watch Dogs (1 | 1%)
Far Cry 3 (13 | 10%)
F.E.A.R. 2 (1 | 1%)
Gta 4 (10 | 7%)
Grid (1 | 1%)
SFgame na svety (41 | 31%)
World of Warcraft (12 | 9%)
Minecraft (12 | 9%)
grand-theft-auto-san-andreas-spring-vale-rpg-online-for-multiplayer-370338.jpg
cs-download.png.jpg
farcry3logo_271257386710_640x360.jpg
Bez názvu.png
what-is-minecraft.png
images.jpg
2521611-gt6.jpg
fear2-full-725182.jpg
images.jpg
install-GTA-IV-pc.jpg
maxresdefault.jpg
GTA-5-los-santos-map.jpg
Watch_Dogs_PC.jpg
WoW_Box_Art1.jpg
Grand Theft Auto V(nebo také GTA V a GTA 5) je pátý díl herní série Grand Theft Auto, vyvinutý firmou Rockstar Games. Hra je zasažena do fiktivního města Los Santos a přilehlých oblastí, při jejichž designování se tvůrci nechali inspirovat skutečnými místy v jižní Kalifornii.

Vydání hry bylo původně plánováno na jaro 2013 pro PlayStation 3 a Xbox 360,[1] avšak na konci ledna 2013 byla hra odložena na 17. září. Rockstar Games zatím zveřejnili 4 trailery,[2][3] 2 gameplay videa, 194 screenshotů a asi dvacet artworků.

Příběh se odehrává v Los Santos – velkoměstě známém již ze hry Grand Theft Auto: San Andreas. Město se nachází ve fiktivním státě San Andreas. Hra má tři hlavní postavy – Michael, Trevor a Franklin, mezi nimiž si hráč bude moci přepínat. Součástí hry je také multiplayer (pod názvem Grand Theft Auto Online), který byl spuštěn 1. října.

League of Legends (česky: Liga legend, zkráceně: LoL) je online hra pro více hráčů, která je inspirována proslulou mapou DotA (Defense of the Ancients) ve hře Warcraft III: The Frozen Throne. Jedná se o hru typu free to play s podporou tzv. mikroplateb. Pro platformu Windows byla vyvinuta studiem Riot Games. Hra byla oznámena dne 7. října 2008 a spuštěna 27. října 2009.

Hru nelze hrát přímo v prohlížeči, je potřeba stáhnout si klienta. Toho lze získat na oficiálních stránkách a po instalaci je nutné se zaregistrovat.

V současnosti Riot Games spravuje servery EUNE (EU Sever a Východ), EUW (EU západ), NA (Severní Amerika), OCE (Oceánie), LAS/LAN (Jižní a Severní Latinská Amerika), RU (Rusko), TU (Turecko) a BR (Brazílie). Dále existují servery CN (Čína), TW (Taiwan), GARENA (Singapur), JPN (Japonsko) a KR (Jižní Korea), které jsou oddělené od zbytku a nedá se na ně z jiné země zaregistrovat.

Pro Čechy se doporučuje hraní na EUNE (EU Sever a Východ) a to kvůli nejrychlejšímu spojení se serverem a plné podpoře českého jazyka.

Far Cry 3 je FPS videohra odehrávající se v otevřeného prostředí odlehlého pacifického souostroví s názvem Rook Islands. Hra byla vyvinuta a publikována společností Ubisoft Montreal ve spolupráci s Ubisoft Massive, Ubisoft Red Storm, Ubisoft Reflections a Ubisoft Shanghai. Far Cry 3 vyšlo pro platformy Microsoft Windows, Xbox 360 a PlayStation 3. Hra nijak nenavazuje na předešlé díly série. Jedná se tedy o volné, v pořadí již třetí pokračování pod společným označením Far Cry. První díl byl vyvinut společností Crytek. Vydání bylo původně naplánováno na 4. září 2012 pro Severní Ameriku a 6. září 2012 pro Evropu. Avšak z důvodů vyladění všech drobností došlo k odložení plánovaného vydání. Termín vydání se tak přesunul na 29. listopad 2012 pro Austrálii, 30. listopad pro Evropu a 4. prosinec pro Severní Ameriku.
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one